mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının alışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme para sistemi ile Ödeme eylemek talip zevat, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışveriş sorunlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş kuruluşlır. Bunun canipı dizi iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu sorunlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği ayan kâin güven kartları vasıtalığı sebebiyle olabilir.

Mobil Ödeme Sistemi sebebiyle Satımlarda Artış Yakalama
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri mukannen bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin erek kitlelerinden kâin yoğaltıcı gruplarının alışveriş alışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının güven ve banka ekeı yöntemi ile alışveriş yapmayı yeğleme ederken güven ekeı ve banka ekeı yoksuz zevat ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri yeğleme ederek alışveriş yamayı yeğleme değer.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya saksıladığından itibaren bu sistemi kullanan çok ziyade kişi ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini çalıştırmak lüzum. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi mevzi meydan e- tecim firma yerleri ulaştığı erek kesime bir yeni kol daha eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satışlarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine mevzi vererek, erek kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda daha çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir