Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman vaziyet aldığından, sigaraya benzemekle müşterek, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabil yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan zevat sinein bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek sinein muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yetişkin duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece düzenışhunrizklarını tağyir etmek ve insanların daha az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets tutmak sinein geleneksel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine birebir olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanımı sinein mutasavvertır. Amortisör, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması yerine, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara için daha az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek sinein muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanımı da lokal yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanımı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil vesair duman ürünleri kabil tabilık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Temelı mizaç örgütleri, Heets kabil duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve vesair mizaç sorunlarına illet olabileceğinden düşünce etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri bile ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara için daha az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan zevat sinein tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara için daha az zararlı evetğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına birebir şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine birebir şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir