Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün önem almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki üzere yanma işlemlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan eşhas için bir almaşık olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak için belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en kocaman tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışdemeviklarını tebdil etmek ve insanların daha az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets yollamak için tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mütenasip olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanımı için mutasavvertır. Aparey, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, tütünün yanması adına, buharlaşması yüz açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak için belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanımı da mevzii yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanımı yüz, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere sair tütün ürünleri üzere tabilık mimaricı olabileceği dair uyarılar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Temelı sağlık örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi hastalıkları ve sair sağlık sorunlarına illet olabileceğinden telaş etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki etkileri de dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini tradisyonel sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas için tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı evetğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına mütenasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve sağlık önerilerine mütenasip şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir