Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de rical yürekin üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını çelmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kaşık düşmanı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya serlandı. Ayrıca unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri peyda ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler dernek raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biröte kişi dergisinde kaşık düşmanı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de arz almaya serladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evveli de olduğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu derece yufka olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyararlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü daha çok jartiyeri yek sunum olarak satmanın nezdinde biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye haklı giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla müteallik olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık bildirmek yürekin süflidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri zarfında özellikleri açısından başkalık gösterse de esas serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yek başına veya bir partnerle her yaşfecir âdem tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına gereğince seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik bindirmek yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde kapalı olduğu yürekin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten lezzet alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla geçinmek bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak çekmek, işçiliklevselliği için haber edinmeden satın çekmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin kebir çaba sarf etmelidirler. Başkaca; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan tuzakışdataş daha zorlamasız ve rahatlık olmaya serladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks meslekında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu pozitifrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Sair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, meslekına hararetlilık bindirmek, daha yararlı bir orgazm geçinmek veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek yürekin sex shoplardan tuzakışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan alışverişi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını muhafaza etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında kebir gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yek şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işçilikleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta bayağı güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona gereğince davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işçilikin en zorlamasız yolu. Başkaca seks esnasında sohbet etmek çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken vahiçekmek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek beis tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha yararlı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yararlı bir seksin sonu hâllü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir